Филиал № 3

Мероприятия библиотеки филиала №3

Информационный час "Дети и дорога: безопасность движения - июнь 2016

/Files/images/f3/IMG_1847.jpg

/Files/images/f3/IMG_1851.jpg

/Files/images/f3/IMG_1852.jpg

/Files/images/f3/DSC09955.JPG

Усний журнал "Квітни, мово, зірницями слова"

Великий український поет П. Тичина казав, що «культура мови висловлює саму суть людської душі». Мова єднає минуле з сьогоденням і відкриває шлях в майбутнє. Тому з 1999 року 21 лютого відзначають Міжнародний день захисту рідної мови.

Цьому святу був присвячений усний журнал «Квітні, мово, зірніцямі слова», який відбувся 18 лютого в бібліотеці-філії № 3 ЦБС для дорослих. Гостями та учасниками заходу стали десятикласники ЗОШ № 2 (класний керівник Датських Анна Іванівна).

/Files/images/f3/DSC00008.JPGПід час усного журналу звучала українська мова, лилася українська пісня. Хлопці зазирнули в історію мови і висловили свою думку про становлення української мови. Бібліотекар Хаджіогло Інна Олександрівна підготувала і провела пізнавальні конкурси та ігри, спрямовані на збагачення словникового запасу і поліпшення знань рідної мови.

Приємною несподіванкою для десятикласників стали виступи Євдокії Михайлівни Андрєєвої і Таміли Олексіївни Кибкало. Наші місцеві поетеси поділилися своїм баченням рідної мови і познайомили всіх з творчими новинками. Родзинкою зустрічі були пісні у виконанні народного вокального ансамблю «Кобзарська дума» під керівництвом Івана Борисовича Попазова.

/Files/images/f3/DSC09967.JPGЗ великим інтересом хлопці вислухали легенду про безцінний скарб нації, тобто про рідну мову, яку розповіла бібліотекар Узун Марія Сергіївна. Краса і мелодійність української мови була розкрита учасниками зустрічі під час читання віршів місцевих поетів і в інсценуванні «пречудовий українська мова».

Наприкінці усного журналу Миколаєва Катерина Іванівна познайомила гостей з тематичної книжковою виставкою «Рідної мови душа». Бібліотекар розповіла про книжковий різноманітті, яке є невичерпним джерелом вивчення української літературної мови. Святковий настрій журналу підкреслили перегляд відеоролика «День мови» і спільне виконання популярної української пісні «Одна калина».

Зустріч пройшла в доброзичливій атмосфері. Усі присутні прийшли до такого висновку: знати, постійно вивчати і піклуватися про захист рідної мови - обов'язок кожного громадянина./Files/images/f3/DSC00005.JPG

Литературно-музыкальная гостиная "И незаметно, листьями шурша, приходит ОСЕНЬ".

Мероприятие прошло 17 сентября 2015 с участием членов клуба "Вечная молодость"

/Files/images/f3/DSC06636.JPG

/Files/images/f3/DSC06724.JPG

/Files/images/f3/DSC06698.JPG

Літературно-художня вітальня "Творчість як пісня", присвячена 85-річчю Ліны Костенко

/Files/images/f3/_AjgK-34huo.jpg

/Files/images/f3/B42wd8xcUdw.jpg

Бібліотекарі та відвідувачи відчинили двері в дивовижно яскравий світ художнього слова видатного українського митця Ліни Василівни Костенко, яка 19 березня 2015 року зустріне свою 85-ту весну.

На нинішньому поетичному олімпі України серед інших майстрів слова вже кілька десятиліть живе вона як «нерозгадане чудо», як «неймовірний птах», як «голос народу». Маючи воістину Божий дар слова, Ліна Василівна є ще й лицарем честі, взірцем громадянської мужності. Таким поетом може пишатися будь-який народ світу, бо він є спадкоємцем кращих традицій не лише своєї нації, а й усього людства.

Загалом, вважаємо, що українській літературі щастить на великих жінок. Поруч з талановитими, легендарними українками (від піснетворки Марусі Чурай до розстріляної фашистами Олени Телигі) постає сьогодні перед нами оця красива, мудра, мужня, талановита жінка з вічною таємницею в очах.

Урок памяти "Война глядит сквозь книжные страницы"

который прошел 6 мая 2015 для студентов 2 курса ИТМЭСХ (сельскохоз.техникума) с участием историка-краеведа,инспектора по охране памятников культурного наследия районного отдела культуры Литюченко Юрия Михайловича.

/Files/images/f3/DSC03417.JPG

/Files/images/f3/DSC03410.JPG

/Files/images/f3/DSC03372.JPG

Наш помощник - каталог

2 апреля в ОШ № 3 с членами клуба КИВиС библиотекарь филиала № 3 Николаева Е.И. провела библиотечный урок на тему: "Наш помощник - каталог". Ребята узнали, какие бывают библиотечные каталоги, чем они отличаются и для чего используются.
/Files/images/f3/DSC04114.JPG/Files/images/f3/DSC04115.JPG

Дженкова А.Б.,библиотекарь филиала № 3, познакомила детей с выставкой на тему: "Книги из страны детства". Обзор охватил большое количество замечательных детских книг зарубежной и русской литературы: О'Генри, Волков, Драгунский, Бажов, Э.Успенский, Распе и др.

Статьи в СМИ

Есть в травах и цветах целительная сила…

"Мы разные - и в этом наше богатство!"

Кол-во просмотров: 49